.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
90 Поени

МЕРИКС КАПСУЛИ ОРХИДЕА КОЛОР 14/1

SKU: 30140188
Достапност: На залиха
222 ден 190 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Капсули за перење на алшта
Состав: 15-30% anjonski surfaktanti, nejonski surfaktanti, 5-15% sapun, <5% fosfonati, enzimi, miris (Alpha- Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin).
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден
Слика од ВИВИС КРЕМ СИРЕЊЕ 200Г

ВИВИС КРЕМ СИРЕЊЕ 200Г

20 Поени
99 ден 89 ден
Слика од ВУДИ ПИЛЕШКА ВИРШЛА СО КАШКАВАЛ 150Г

ВУДИ ПИЛЕШКА ВИРШЛА СО КАШКАВАЛ 150Г

10 Поени
50 ден 45 ден
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

120 ден