.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС КОЛОР ГЕЛ БАЛИ И ЛОТУС 1Л.

SKU: 30130040
Достапност: На залиха
225 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ѓел детергент за перење
Состав: 5-15 % anjonski surfaktanti < 5 % nejonski surfaktanti, sapuni, fosfonati
Останати Состојки: konzervansi, Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone ,enzimi, mirisi, Benzyl salicylate""
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик"

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

36 ден
Слика од ХЕЕТС СИЕНА СЕЛЕКШН

ХЕЕТС СИЕНА СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден