.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ЦЕДАЛКА МС 4010

SKU: 39040658
Достапност: На залиха
899 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МЕСКО ЦЕДАЛКА МС 4010
2 делови за големи и мали цитрусни плодови
Автоматски старт/стоп
Десната и левата ротација ја зголемува количината на сок
Сито што го одвојува сокот од пулпата
Може да се мие во машина за садови
Капацитет: 0,5l
Номинална моќност: 40W
Максимална моќност: 60W
Рок на употреба: неограничен
Производител: Mesko
Увозник/Дистрибутер: AGROTEHNA SKOPJE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи