.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИЛКА ЛЕШНИК КРЕМ 600 ГР

SKU: 07150279
Достапност: На залиха
275 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Милка крем од лешник

Шеќер, сончогледово масло (28%), слатка сурутка во прав (од МЛЕКО), лешници (5%), какао во прав со малку маснотии, обезмастено млеко во прав, путер од какао, емулгатор (лецитин од сончоглед), трпезариска сол, ароми. Може да содржи други јаткасти плодови и кикирики.

Означен на амбалажата

Да се чува на суво и студено место.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o., Mazowiecka 5, 09-100 Płońsk, Полска

ТД НЕЛТ СТ ДООЕЛ, ул.32 бр.20,1041 Илинден

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

58 ден 49 ден