.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИНАС МЕЛЕНО КАФЕ 100 ГР.

SKU: 03210027
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Мешаница на печено мелено кафе
Состав:Арабика 50-60% и Робуста 40-50%
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на суво и затворено место
Производител:Атлантик Гранд Д.О.О.Е.Л Скопје
Увозник/Дистрибутер:Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул. ШАР ПЛАНИНА бр. 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

44 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

БАЛАНС ПЛУС КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

5 Поени
35 ден 32 ден
Слика од УЛКЕР СОЛЕНКИ 220Г

УЛКЕР СОЛЕНКИ 220Г

45 ден