.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИСИРКИНИ ГРАДИ СО ПОРТОКАЛ 210 ГР.

SKU: 13300106
banner
Достапност: На залиха
355 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Мисиркини гради, сол, бибер, босилек, каранфилче, кафен шеќер, портокал, лук во прав, рузмарин, маслиново масло, сончогледово масло Алергени: производот не содржи алергени.Производот е термички обработен.
Начин на чување: Да се чува на температура од 0 до 6 ° C
Производител: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје
Дистрибутер: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*