.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

МЛЕКАРА ТЕТОВО КОРАБ КРАВЈО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010324
Достапност: На залиха
315 ден 259 ден

МЛЕКАРА ТЕТОВО КОРАБ КРАВЈО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

Бело меко меко саламурено сирење, добиено со подсирување на пастеризиранo млеко со ензими,ферментирано , солење со саламура.

Рок на употреба: 180 дена.

Начин на чување: На ладно во фрижидер на +4°С-8 °С

Производител: А.д. Млекара Тетово

 

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

5 Поени
33 ден 29 ден