.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОНИНИ МАСЛИНОВО МАСЛО ЕКСТРА ВЕРЏИН 750 МЛ

SKU: 04130022
Достапност: На залиха
512 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МОНИНИ МАСЛИНОВО МАСЛО ЕКСТРА ВЕРЏИН 750 МЛ

Состав: Екстра девствено маслиново масло

Рок на употреба: 1.5 година

Начин на чување: Да се чува на ладно и темно место

Производител: Monini S.p.A.

Увозник/Дистрибутер: СТ КОМПАНИ 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МИЛРАМ МЛЕКО ЗА КАФЕ 7.5%ММ 340Г

МИЛРАМ МЛЕКО ЗА КАФЕ 7.5%ММ 340Г

59 ден
Слика од ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН ЛУТ 530 ГР.

ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН ЛУТ 530 ГР.

255 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

96 ден