.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НАПОЛИТАНКИ ХАЗЕЛНУТ ЕВРОПА 500ГР.

SKU: 07160038
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НАПОЛИТАНКИ ХАЗЕЛНУТ ЕВРОПА 500ГР.

Состав: шеќер, пченично брашно, растителна маст (палмина), сурутка во прав, соино брашно, лешник (5% во кремот), какао прав со смалени масти скроб, млеко во прав, емулгатор: соја лецитин, средство за нараснување: Е 500, Е450, сол, арома.

Рок на употреба: 12 месеци

Производител: Европа

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*