.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ БЛЕК РОСТ 200 ГР

SKU: 03220452
Достапност: На залиха
389 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Инстанкт кафе

Растворливо кафе

Означен на амбалажата

Да се чува на суво и ладно место.

Нестле Шпанија

Нестле Адриатик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПАЛОМА ЕКСКЛУЗИВ МИРИЗЛИВА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 3СЛ.10

ПАЛОМА ЕКСКЛУЗИВ МИРИЗЛИВА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 3СЛ.10

129 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден