.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ 3ВО1 КЛАСИК КУТИЈА 28СТИКС Х 16 ГР

SKU: 03220404
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:НЕСКАФЕ 3ВО1 СТРОНГ КУТИЈА 28 СТИКС Х 17Г
Состав: шекер, гликозен сируп, целосно хидоргенирано масло од палмини семки, растворливо кафе, стабилизатори, млечен протеин, сол, емулгатор и ароми
Рок на употреба: 730 дена
Начин на чување: На суво место
Производител:Несле Адриатик
Увозник/Дистрибутер:Алма - М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НУТЕЛА 400 Г

НУТЕЛА 400 Г

166 ден
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

194 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

34 ден
Слика од ФРАНК ЕСПРЕСО МЕЛЕНО ВАКУМ 250 ГР

ФРАНК ЕСПРЕСО МЕЛЕНО ВАКУМ 250 ГР

217 ден