.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТЕЛА 900 ГР

SKU: 07150282
Достапност: На залиха
359 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЧОКОЛАДЕН И ОСТАНАТИ КРЕМОВИ
Состав:шеќер, палмино масло, ЛЕШНИЦИ (13%), какао со намалена масленост (7,4%), обезмастено МЛЕКО во прав (6,6%), СУРУТКА во прав, емулгатор: лецитини (СОЈА); aрома ванилин.
Рок на употреба:365 дена
Производител:Фереро
Увозник/Дистрибутер: Увозник и дистрибутер за Македонија: Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул. ШАР ПЛАНИНА бр. 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

64 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

79 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ИНТЕГРАЛНО БРАШНО 100% 900 ГР

ЖИТО ЛУКС ИНТЕГРАЛНО БРАШНО 100% 900 ГР

57 ден