.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЛИМПУС СОК ПРИРОДЕН ОД МОРКОВ ПЕТ 1Л

SKU: 08051534
banner
Достапност: На залиха
160 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: 100% природен сок од јаболко, морков и портокал
Состав: Сок од јаболка, моркови и портокали (од 100% концентриран сок), oд 100% свежо грчко овошје, без конзерванси, без шеќер
Рок на употреба: означен на пакувањето
Начин на чување: Да се ​​чува во фрижидер. Од 2 °C до 6 °C
Увозник/Дистрибутер: OLIMPUS FOODS DOOEL SKOPJE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИСО-СПОРТ ЛИМОН-ГРЕЈП ПЕТ 500ML

ИСО-СПОРТ ЛИМОН-ГРЕЈП ПЕТ 500ML

62 ден
Слика од НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

65 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден