.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОНДИНА МЕДЕЊАК ИНТЕГРАЛЕН 400 ГР

SKU: 07112533
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОНДИНА МЕДЕЊАК ИНТЕГРАЛЕН 400 ГР

Интегрално брашно, инвертен сируп, мед, средство за нараснување (Е500 и Е503), приодни зачини мелени 

Рок на употреба: 360

Начин на чување: +25 степени

Ондина Белград/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ 18 ГР

АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ 18 ГР

18 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ СТАКЛО 0.75Л

КЊАЗ МИЛОШ СТАКЛО 0.75Л

49 ден