.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОНДИНА МЕДЕЊАК МАЛ 400 ГР

SKU: 07112532
Достапност: На залиха
67 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОНДИНА МЕДЕЊАК МАЛ 400 ГР

Брашно, инвертен сируп, мед, средство за нараснување (Е500 и Е503), приодни зачини мелени

Рок на употреба: 360

Начин на чување: +25 степени

Ондина Белград/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КАРУЗО КАКАО КРЕМ ПИТА МАЛИНА МАСКАРПОНЕ 62 ГР

КАРУЗО КАКАО КРЕМ ПИТА МАЛИНА МАСКАРПОНЕ 62 ГР

20 ден 15 ден
Слика од ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КИСЕЛА ПАВЛАКА И КРОМИД 90 ГР

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КИСЕЛА ПАВЛАКА И КРОМИД 90 ГР

25 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден