.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНИЗЕР ЗА ВО КУЈНА ПЛАСТИЧЕН

SKU: 32081334
Достапност: На залиха
79 ден
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ОРГАНИЗЕР ЗА ВО КУЈНА
Состав:ПЛАСТИКА
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: НА СУВО МЕСТО
Производител:Др. ДЕМИРЕЛ ПЛАСТИК, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

53 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

19 ден
Слика од ХЕЕТС СИЕНА СЕЛЕКШН

ХЕЕТС СИЕНА СЕЛЕКШН

150 ден