.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРНЕЛ ОМЕКНУВАЧ ШУ-ШУ 1,8Л

SKU: 30320177
banner
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Омекнувач за алишта
Состав:5-15% катјонски ПАС,Мириси(линолол, лимонен),конзерванси (2-бромо-2-нитропропан-1,3-диол, метилхлороизотиазолинон, метилизотиазолинон)
Рок на употреба:3 години
Начин на чување:Да се чува подалеку од сончева светлина
Производител:САПОНИЈА ОСИЈЕК
Увозник/Дистрибутер:ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

32 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

5 Поени
32 ден 27 ден