.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОСВЕЖУВАЧ ЗА ВО КОЛА КАНГОО ПОРТОКАЛ

SKU: 44080533
banner
Достапност: На залиха
272 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Освежувач за во автомобил
Состав:Природен гел во лименка - сурфактант, лимонен, парфем, масло од маточина
Рок на употреба:5 години
Начин на чување:На суво место
Производител:Кина
Увозник/Дистрибутер:Атомем

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*