.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА КУЈНСКИ БРИСАЧ МУЛТИ ФАН ЛИМОН 2СЛ.2/1

SKU: 31020128
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Кујнски брисачи
Состав:100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување:Да се чува на суво место
Производител: Paloma d.d. Sladki Vrh 1, Slovenija
Увозник/Дистрибутер:ГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ  80 Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ 80 Г

5 Поени
39 ден 29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден