.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА ЕДНОБОЈНА ДАК 50*60CM

SKU: 50500092
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА 50*60 ЦМ
Состав:100% ПОЛИЕСТЕР
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕНО
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:ГОЛД ХОУМ КОЛЕКШН, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

57 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

57 ден