.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАШАБАХЧЕ АЛЕГРА ЧАШИ ЗА БЕЛО ВИНО 480 ЦЦ 1/6

SKU: 33010818
Достапност: На залиха
399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПАШАБАХЧЕ АЛЕГРА ЧАШИ ЗА БЕЛО ВИНО 480 ЦЦ 1/6

нема специфични услови на чување

Пашабахче

Артгласс Сторе Дооел 

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

53 ден
Слика од ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

53 ден