.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕДИГРИ ДЕНТА СТАПЧИЊА ГОЛЕМИ 270 ГР.

SKU: 09070195
banner
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Дента стапчиња за кучиња
Состав:Житарки, произвводи од растително потекло, минерали, месо и производи од животинско потекло, масло и масти
Рок на употреба:1,5 година ( 14 дена од отварање )
Начин на чување:На ладно и суво место
Производител:Унгарија
Увозник/Дистрибутер:Алма М Доел ( Марс )

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

89 ден