.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕДИГРИ ТЕЈСTИ МИНИ ПИЛЕШКО / ПАТКА 130 ГР.

PEDIGRE TAJTE MINI CHICKEN / DUCK 130 GR.
SKU: 09070209
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Храна за возрасни кучиња
Состав: житарици, деривати од растително потекло ,разновидни шеќери , минерали ,месо и животински преработки, семиња , масла и маснотии , протеински естракт од зеленчук и билки.
Рок на употреба: 1 година
Начин на чување: на суво и ладно место
Производител: Марс Унгарија
Увозник/Дистрибутер: Алма М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*