.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕКАБЕСКО КУЛЕН ПРЕМИУМ СЛАЈС МАП 100Г

SKU: 14300855
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПЕКАБЕСКО КУЛЕН ПРЕМИУМ СЛАЈС МАП 100Г

Состојки: Свинско месо I категорија, свинско цврсто масно ткиво, готварска сол, зачини(лук), декстроза(гроздов шеќер), појачувач на вкус Е621, ароми и екстракти на зачини, антиоксидант Е301, конзерванс Е250, стартер култура.

Рок на употреба: 120 дена

Начин на чување: Да се чува на температура од 0°C до +7°C.  Се сервира ладно.Отворениот производ да се чува во ладилник и да се употреби во рок од два дена. 

Производител: : Пекабеско АД, Адреса ул.10 бр. 44 Кадино, Илинден, Р.Северна Македонија.

Увозник/Дистрибутер: Пекабеско

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

5 Поени
19 ден 15 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЕТИ ПОП КЕК КАКАО 45Г

ЕТИ ПОП КЕК КАКАО 45Г

12 ден
Слика од СОКО ШТАРК НАПОЛИТАНКИ СО КАКАО КРЕМ 180Г

СОКО ШТАРК НАПОЛИТАНКИ СО КАКАО КРЕМ 180Г

60 ден