.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕПС ШОЉА

SKU: 33050214
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ПЕПС ШОЉА
Состав: Порцелан
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Луминарк, Италија
Увозник/Дистрибутер: Ринелса

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од ЈАБОЛКА ЗЛАТЕН ДЕЛИШЕС КГ (Р)

ЈАБОЛКА ЗЛАТЕН ДЕЛИШЕС КГ (Р)

29 ден
Слика од ВИНСТОН ПЛАВ

ВИНСТОН ПЛАВ

120 ден