.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРВОЛ КАПСУЛИ ЦРНИ 10/1

SKU: 30140200
banner
Достапност: На залиха
269 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПЕРВОЛ КАПСУЛИ
Состав:15-30% анјонски сурфакатанти, нејонски сурфакатанти; сапун; ензими; мирис(Amyl Cinnamal, Benzyl salicylate, Limonene, Linalool)
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
Производител:ХЕНКЕЛ АВСТРИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

84 ден
Слика од РАМСТОР КЕСА ЗА ПАЗАРЕЊЕ

РАМСТОР КЕСА ЗА ПАЗАРЕЊЕ

15 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

31 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

32 ден