.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРИЛЛА ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ МИНИ 15120

SKU: 40110051
Достапност: На залиха
599 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Даска за пеглање
Состав:Метал,силиконски штитници, 70% полиестер
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител:ДОГЛУЛАР ЕВ УРУНЛРТИ А.С.
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

10 Поени
42 ден 35 ден
Слика од ЈАНА 5 Л

ЈАНА 5 Л

135 ден
Слика од ПЕРФЕКС САЛФЕТИ 2СЛ. 33*33 100/1

ПЕРФЕКС САЛФЕТИ 2СЛ. 33*33 100/1

99 ден
Слика од ЕГЗОТИК ФУД КОКОСОВО МЛЕКО КОНЗЕРВА 400МЛ

ЕГЗОТИК ФУД КОКОСОВО МЛЕКО КОНЗЕРВА 400МЛ

159 ден