.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ГЕЛ ДЕТЕРГЕНТ КАПСУЛИ РЕГУЛАР 10/1

SKU: 30140174
Достапност: На залиха
285 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:КОНЦЕНТРИРАН ДОЗИРАН УНИВЕРЗАЛЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ БЕЛИ АЛИШТА
Состав:15–30% НЕ-ЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, АНЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ; 5–15 % САПУН; <5% ФОСФОНАТИ, ОПТИЧКИ ИЗБЕЛУВАЧИ, ЕНЗИМИ, ПАРФЕМ (GERANIOL, LINALOOL)
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ПОМЕЃУ +5°C И +40°C
Производител:HENKEL MAGYARORSZÁG OPERATIONS KFT., DÁVID FERENC UTCA 6., 1113 BUDAPEST, HUNGARY
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК ДООЕЛ, КАЧАНИЧКИ ПАТ БР.254, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*