.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРУТНИНА ВИРШЛА 100Г 2+1 ГРАТИС

SKU: 13500640
banner
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ:Пилешка виршла
Состав:СТЕРИЗИРАН ПРОИЗВОД – БАРЕН КОЛБАС ОД ПИЛЕШКО МЕСО. СОСТОЈКИ: МАШИНСКИ ОДКОСТЕНО ПИЛЕШКО МЕСО 66%, ПИЛЕШКИ КОЖИЧКИ, ВОДА, СОЛ, ВЛАКНА ОД ГРАШОК, СКРОБ, ЗАЧИНИ, СТАБИЛИЗАТОР Е450, АНТИОКСИДАНТ Е300, ЛУК, АРОМА НА ЧАД, ЕКСТРАКТИ ОД ЗАЧИНИ, КОНЗЕРВАНС Е250, Е262.
Рок на употреба: 60 дена
Начин на чување:0-4°C
Производител:Перутнина Птуј доо Словенија
Увозник/Дистрибутер:Перутнина Птуј дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

56 ден
Слика од ОРГАНИЗЕР ЗА ВО КУЈНА ПЛАСТИЧЕН

ОРГАНИЗЕР ЗА ВО КУЈНА ПЛАСТИЧЕН

79 ден 49 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

55 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

34 ден