.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС ДЕЛУКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 3СЛ. 450ГР 1/1

SKU: 31020126
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЈНСКИ БРИСАЧ

100% Целулоза

Да се чува на суво место

Дреник Нд Р.Србија

Анекс Дооел Скопје

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

112 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден