.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
35 Поени

ПЕРФЕТО КРЕМА ЗА ГОТВЕНЈЕ 1Л

SKU: 11550100
banner
Достапност: На залиха
185 ден 160 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Перффето Крем за готвење 1000мл.
Состав: Вода,раст,масти(палма,палмина семка 20%,обезмастени млеко во прав,малтодекстрин,модифициран пченкарен скроб,згуснувач, Е412.емулгаторЕ472е,регулатор на киселост,Е340.
Рок на употреба:180 дена
Начин на чување:од 5 до 20степени
Производител: Србија произведено за Океан Ком Трејд
Увозник/Дистрибутер:Океан Ком Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН ПЛАВ

ВИНСТОН ПЛАВ

130 ден
Слика од ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

52 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ 1Л

76 ден
Слика од БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

20 ден