.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ПИВАЦ ДАЛМАТИНСКА ПАНЦЕТА 100Г

SKU: 14300789
banner
Достапност: На залиха
165 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ 0%ММ 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ 0%ММ 150Г

37 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

10 Поени
%-16
49 ден 41 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ГИГА ПАК 250Г

СТОБИ ФЛИПС ГИГА ПАК 250Г

%-10
62 ден 56 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

80 ден