.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИВАЦ ДАЛМАТИНСКИ ДУЕТО 100Г

SKU: 14300890
Достапност: На залиха
140 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ: Димен траен сувомеснат производ 
Состав: 50% Далматински пршут, 50% Далматинска сува печеница 
Рок на употреба:  90 дена
Начин на чување:На температура до макс. 8 степени
Производител:ППК Карловачка месна индустрија
Увозник/Дистрибутер:Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

130 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ВИНДИЈА МИСИРКИН СТЕК СВЕЖ 500Г

ВИНДИЈА МИСИРКИН СТЕК СВЕЖ 500Г

369 ден