.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЖАМИ ЗА ЖЕНА

SKU: 51020080
Достапност: На залиха
299 ден 259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Женски пижами
Состав: Памук
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Зорлутекс текстил тиц.ве сан. а.с
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 250Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 250Г

189 ден
Слика од ЕЛОДЕ ПАРФЕМ ЗА ЖЕНИ КЛЕР 100МЛ

ЕЛОДЕ ПАРФЕМ ЗА ЖЕНИ КЛЕР 100МЛ

349 ден