.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ТОРТА/СЛАТКИ СО КАПАК

SKU: 32081222
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ТОРТА/СЛАТКИ СО КАПАК

Производител: Турција

Увозник/Дистрибутер: Оптимал Плус Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*