.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛАСТИЧНА ЧАША ЗА КАФЕ СО КАПАК 500МЛ.

SKU: 42100257
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПЛАСТИЧНА ЧАША ЗА КАФЕ СО КАПАК 500МЛ.

НЕОГРАНИЧЕН

ДЕМКА ПЛАСТИК ЗИЏАЏИЈЕ ТИЏ ЛТД ШТИ 

РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*