.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЗЕЛЕНЧУКОВ ТЕКС МЕКС МИКС 340 ГР

SKU: 09030818
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПОДРАВКА ЗЕЛЕНЧУКОВ ТЕКС МЕКС МИКС 340 ГР
Состав:Состојки: зеленчук(пченка шеќерац 67%, црвен грав 11%), вода, сол, антиоксиданс: аскорбинска киселина, секундарен: калциум динатриум ЕДТА.
Рок на употреба:1095 дена
Начин на чување:По отварање да се чува во фрижидер во неметална амбалажа до 2 дена. Чувајте на суво место
Производител:За Подравка ДД произвоедено во Унгарија. Земја на потекло Унгарија.
Увозник/Дистрибутер:ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9 бр. 4, 1043 Петровец, P. Северна Maкeдониja

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

53 ден
Слика од КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

7 Поени
35 ден 30 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

64 ден