.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛАР ЗАМРЗНАТА БРОКУЛА 400 ГР.

SKU: 17010225
banner
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Замрзнат зеленчук

Состојки: Брокула

Рок на употреба: 18 месеци

Начин на чување: -18 степени

Производител: Полар

Увозник: Вајомаг

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

49 ден
Слика од ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

92 ден