.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛАР ЗАМРЗНАТ БЕБИ МИКС 400 ГР.

SKU: 17010230
banner
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Замрзнат зеленчук

Состојки: Беби морков, брокула, карфиол

Рок на употреба: 18 месеци

Начин на чување: -18 степени

Производител: Полар

Увозник: Вајомаг

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

65 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

5 Поени
34 ден 29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден