.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ППК ЧВАРКИ СО ПИПЕРКА И ЛУК 100Г

SKU: 14300877
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Пресирани свински чварки
Состав: Свинско масно ткиво, Млеко, Сол, Лук, Пиперка, Зачини.
Рок на употреба: 90 дена
Начин на чување: Да се чува на температура до +8 C
Производител: PPK Karlovacka Mesna Industruja
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД-С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден