.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ППК ЧВАРКИ 100Г

SKU: 14300840
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Пресирани свински чварки
Состав: Свинско масно ткиво, Млеко, Сол
Рок на употреба: 90 дена
Начин на чување: Да се чува на температура до +8 C
Производител: PPK Karlovacka Mesna Industruja
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД-С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

7 Поени
42 ден 36 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден