.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОФФ МИКРОФИБЕР СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ СО РАЧКА

SKU: 31080301
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Џогер за чистење
Состав: Микрофибер моп 100%, пластика
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: Нема специфични услови на чување
Производител: Профф палстик
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

27 ден
Слика од ВИНСТОН ПЛАВ

ВИНСТОН ПЛАВ

120 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

64 ден
Слика од М СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ДРВЕНИ ПОВРШИНИ 1Л

М СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ДРВЕНИ ПОВРШИНИ 1Л

79 ден