.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РАМНИ МАЈОНЕЗ ДЕЛИКАТЕСЕН 660 МЛ

SKU: 16300168
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: РАМНИ МАЈОНЕЗ ДЕЛИКАТЕСЕН 660 МЛ
Состав: Рафинирано сончогледово масло 75%, вода, жолчки 6%, оцет, шеќер, сол, сенф(семе од синап,оцет, шеќер), стабилизатор (Е415), арома, B каротен (Е160а) антиоксиданс, конзерванс (Е202) 0.1%.
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител:
Дистрибутер:

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

35 ден
Слика од ПОМ ПОН БЛАЗНИЦИ 60+60 ГРАТИС

ПОМ ПОН БЛАЗНИЦИ 60+60 ГРАТИС

135 ден 99 ден
Слика од ДИВЕЛА МАКАРОНИ ПЕНОНИ РИГАТИ БР.29 500 ГР

ДИВЕЛА МАКАРОНИ ПЕНОНИ РИГАТИ БР.29 500 ГР

66 ден
Слика од ЛИБРЕСЕ ВЛОШКИ ИНВИЗИБЛ СУПЕР ДУО 16/1

ЛИБРЕСЕ ВЛОШКИ ИНВИЗИБЛ СУПЕР ДУО 16/1

155 ден