.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РЕНГА ЧАША СО КАПАК 450МЛ ЗА МУСЛИ ОРБИТ ПЕТ

SKU: 33061306
Достапност: На залиха
219 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЧАША ЗА МУСЛИ
Состав:ПЛАСТИКА, СТАКЛО
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:МЕРЧАНЛАР, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*