.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РОСАЛ БАЛЗАМ ЗА УСНИ СЕНСИТИВ 4,8ГР.

SKU: 35410039
Достапност: На залиха
104 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: РОСАЛ БАЛЗАМ ЗА УСНИ СЕНСИТИВ 4,8ГР.
Со екстракт од камилица, ја зајакнува природната отпорност на многу чувствителните усни. Природното масло збогатено со витамини А и Е активно ја храни нежната кожа на вашите усни и ја зачувува нивната природна еластичност и влага.
За долготрајно чувство на исхрана и совршена природна заштита со моментално смирувачко дејство.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: NEVA
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO SKOPJE (NEVA)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи