.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РОСАЛ БАЛЗАМ ЗА УСНИ ШАЈН 4,8Г

SKU: 35410038
Достапност: На залиха
104 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: РОСАЛ БАЛЗАМ ЗА УСНИ ШАЈН 4,8Г
Со екстракт од камилица, ја зајакнува природната отпорност на многу чувствителните усни. Природното масло збогатено со витамини А и Е активно ја храни нежната кожа на вашите усни и ја зачувува нивната природна еластичност и влага.
За долготрајно чувство на исхрана и совршена природна заштита со моментално смирувачко дејство.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: NEVA
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO SKOPJE (NEVA)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КАРУЗО КАКАО КРЕМ ПИТА МАЛИНА МАСКАРПОНЕ 62 ГР

КАРУЗО КАКАО КРЕМ ПИТА МАЛИНА МАСКАРПОНЕ 62 ГР

20 ден 15 ден
Слика од ЕССЕ МИА СОК ОД ЈАБОЛКО 1Л

ЕССЕ МИА СОК ОД ЈАБОЛКО 1Л

10 Поени
48 ден 42 ден
Слика од РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

23 ден