.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РОСЕТТА РАГНЕР ВОК ТАВА 28ЦМ

SKU: 32020552
Достапност: На залиха
895 ден
Овој производ има минимално количество од 1

РОСЕТТА  РАГНЕР ВОК ТАВА 28ЦМ

99.5% чист алуминиум

Производител: Ал -Ко Алуниниум А-Ш.

Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија Доо 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

25 ден
Слика од МАГИ СУПА БИСТРА ПИЛЕШКА 50Г

МАГИ СУПА БИСТРА ПИЛЕШКА 50Г

5 Поени
28 ден 25 ден