.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН БЛЕК&ДАРК 1.3 Л

SKU: 30140096
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1

САВЕКС ТЕЧЕН БЛЕК & ДАРК 1.3 Л

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти < 5% нејонски сурфактанти, катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, метилхлоризотиазолинон, метилизотиазолинон, парфем

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител: „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Увозник/дистрибутер: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден 39 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од ЈАНА ВИТАМИН МЕНТА ЛИМЕТА 1.5Л

ЈАНА ВИТАМИН МЕНТА ЛИМЕТА 1.5Л

55 ден