.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН ВАЈТ 1.1Л.

SKU: 30140097
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1

САВЕКС ТЕЧЕН ВАЈТ 1.1Л.

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти, нејонски сурфактанти; < 5% катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, оптички избелувачи, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфем /Бензил Алкохол, Бутилфенил Метилпропионал, Цитронелол, Лимонен, Линалол

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител:  „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Убозник/Дистрибутер:„АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден