.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН ФРЕШ 1.1Л

SKU: 30140095
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1

САВЕКС ТЕЧЕН ФРЕШ 1.1Л

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти, нејонски сурфактанти; < 5% катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, оптички избелувачи, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфем /Цитронелол, Гераниол, Бутилфенил Метилпропионал

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител: „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Увозник/Дистрибутер: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕКС НЕПОВРАТНО ШИШЕ 0.33Л

БЕКС НЕПОВРАТНО ШИШЕ 0.33Л

58 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

22 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден